Switch to mobile version. Top
  • Sākumlapa
  •  Saturs
  • Saruna ar uzņēmējiem: Par biznesa idejām un iespējām šobrīd...

Saruna ar uzņēmējiem: Par biznesa idejām un iespējām šobrīd

Marika Ģederte, Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja un valdes priekšsēdētāja; Elīna Novada, virtuālā tirgus Svaigi.lv saimniece; Didzis Dejus, uzņēmējs, sejas vairogu Shield48 ražotājs; Kaspars Ozoliņš, DCH Studijas vadītājs un treneris.

Saruna ar uzņēmējiem: Par biznesa idejām un iespējām šobrīd
Marika Ģederte, Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja un valdes priekšsēdētāja;
Elīna Novada, virtuālā tirgus Svaigi.lv saimniece;
Didzis Dejus, uzņēmējs, sejas vairogu Shield48 ražotājs;
Kaspars Ozoliņš, DCH Studijas vadītājs un treneris.

Saruna ar četriem Latvijas uzņēmējiem par to, kā attīstīt jaunas biznesa idejas, vai pārveidot tā, lai tās sasniedz klientu. Gūsiet atbildes par to, kas ir bijuši nopietnākie viņu uzņēmējdarbības izaicinājumi, lēmumi, šaubas, kavēkļi un arī iedvesmas avoti, pielāgojoties jaunajiem ekonomikas apstākļiem, kā arī ieteikumi citiem uzņēmējiem biznesa ideju radīšanā.

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledža – akreditētā koledža trijos gados sagatavo skaistumkopšanas speciālistus kosmetoloģijā un divos gados – masierus. Koledža, kā vienīgā organizācija Latvijā 2019.gadā saņēmusi Eiropas kvalitātes fonda (EFQM – European Foundation for Quality Management) izcilības sertifikātu, Londonā – starptautisko CIBTAC (Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas savienības) balvu kā labākā jaunā skola, balvu “Dažādībā ir spēks”  par dažādības vadības elementu ieviešanu, dalīšanos labajā praksē un dažādu sabiedrības grupu iekļaušanas darba vidē veicināšanu.
www.skk.lv

DCH Studija – jau kopš 2012.gada DCH studija ir vieta, kas maina priekšstatus, kas ir sporta zāle un kas ir fitness. DCH treneri – augstākās klases profesionāļi, kas ne tikai vada treniņus DCH studijā, bet arī regulāri izstrādā efektīvas treniņprogrammas un apmāca jaunos trenerus. DCH studijā tiek radītas Latvijas un ārvalstu sporta klubos pazīstamās un iecienītās treniņu programmas: GRIP, ROCK’N’CORE un VERVE. Tieši DCH studijas vingrotāji ir paši pirmie, kas var iepazīsties ar šo treniņu jaunajām relīzēm. DCH Studija par gudru un sirsnīgu vingrošanu!
www.dchstudija.lv

Svaigi.lv – virtuālais tirgus, kur satiekas Latvijas mazās zemnieku saimniecības un mazie ražotāji ar pircējiem, kuriem saimnieku produkti ir radīti. Mēs strādājam ar 130 saimniecībām no visas Latvijas. Šis virtuālais tirgus piedāvā pircējiem pasūtīt labāko, kas Latvijas laukos audzis un sagatavots un saņemt ar piegādi uz mājām. Piecu darbības gadu laikā esam modernizējuši veidu, kā mēs uzzinām par pašmāju saimnieku produktiem un kā iegādājamies tos.
www.svaigi.lv

Shield48 – zīmols ir radies, lai COVID-19 laikā ražotu medicīnas personāla ikdienas vajadzībām piemērotus sejas vairogus. Produkts tika izstrādāts ciešā sadarbībā ar mediķiem, izzinot viņu vajadzības. Shield48 šodien nodrošina ražošanu 5 vietās Latvijā un 2 vietās Igaunijā. Uzņēmums mēneša laikā ir palielinājis ražību līdz 15 000 sejas vairogiem dienā un eksportē produktu jau uz 10 valstīm.
www.shield48.eu

S|E|B

Tähelepanu! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst eAkadēmijas lapas prasībām. Lūdzu, nomainiet vai atjaunojiet pārlūkprogrammu vai ierīci, ar kuru Jūs vēlaties piekļūt eAkadēmijai.