Switch to mobile version. Top
  • Sākumlapa
  •  Saturs
  • Pieredzes stāsts: TakTil - no attīstošām rotaļlietām pašas b...

Pieredzes stāsts: TakTil - no attīstošām rotaļlietām pašas bērniem līdz biznesa idejai

Ulla Krūmiņa, TakTil zīmola radītāja, uzņēmēja

Ullas ģimenē aug divas zinātkāras meitas – četrgadniece Karolīna un gadu vecā Alvīne. Vēlme palīdzēt meitiņām atklāt un apgūt apkārtējo pasauli ir galvenais iemesls, kas mudināja Ullu radīt attīstošās rotaļlietas. “TakTil” rotaļlietas ir taustāmas un pētāmas – rotaļu sedziņas, grāmatiņas, alfabēta koferīši un kalendāri. Pie tiem strādājot, radās doma, ka tās varētu noderēt ne vien pašas, bet arī citām ģimenēm.

“Esmu aktīva un nevaru ilgi nosēdēt uz vietas, gribu iet uz priekšu, attīstīties un darboties. Taču sākumā šaubījos un bija grūti saņemties sākt savu biznesu, līdz sev pateicu: “Man nav ko zaudēt. Ja neizdosies, tad vismaz būšu mēģinājusi un varēšu sākt kaut ko citu.” Mēģināju, un man izdevās. Ir vērts riskēt,” stāsta Ulla.

TakTil ir iesaistīta visa Ullas ģimene – vīrs atbild par biznesa pusi, mamma, vīra vecmāmiņa un nu jau arī Ullas vecākā meita palīdz ar ražošanu, bet pati Ulla ir radošais dzinējs. Klienti TakTil produktus atrod uzņēmuma mājaslapā, facebook kontā un Instagram kontā.

“Man ir skaidri arī tālākie mērķi – virzāmies uz eksportu. Esam izveidojuši biedrību WonderToys, apvienojoties Latvijas bērnu rotaļlietu ražotājiem, izgājuši TakTil produktu sertifikāciju un esam veiksmīgi startējuši lielā rotaļlietu izstādē Vācijā,” atklāj Ulla. Paralēli TakTil Ullai ir cits darbs, kas nes pamatienākumus, bet TakTil ienestā nauda pagaidām tiek ieguldīta biznesa turpmākā attīstībā. Ulla nešaubās, ka nākotnē TakTil varēs nodrošināt stabilus ienākumus.

S|E|B

Tähelepanu! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst eAkadēmijas lapas prasībām. Lūdzu, nomainiet vai atjaunojiet pārlūkprogrammu vai ierīci, ar kuru Jūs vēlaties piekļūt eAkadēmijai.