Switch to mobile version. Top

Kaktumaiss - nevajag baidīties!

Ieva Zālamane ir mamma diviem bērniem – Rūdolfam (trīs gadi) un Rojam (trīs mēneši) – un zīmola “Kaktumaiss” radītāja. “Iedvesmu šim produktam deva ilgas pēc skaistākas ikdienas un kārtības mājās – mazu bērnu vecākiem tas ir grūti iegūstams prieks,” saka Ieva. “Kaktumaiss” ir domāts mantu glabāšanai un ir labs palīgs ikdienas steigā, lai sakārtotu bērnu rotaļlietas, apģērbu un citas lietas, turklāt vienlaikus tas pilda arī dizaina funkciju.

“Laiks, kad esi mājās ar bērnu, ir laba iespēja sākt savu uzņēmējdarbību. Bērns dod jaunu enerģiju, un ļauj sevī atklāt jaunu spēku, jaunas rakstura iezīmes un lietas, par ko agrāk pat nenojautu. Nevajag baidīties, ka netiksi galā, jo mēs – mammas – esam spēcīgākas, nekā varētu šķist!” uzskata Ieva. Savu produktu Ieva pašlaik saskata nevis kā biznesu peļņai, bet kā hobiju, kurā gūt prieku, satikt jaunus cilvēkus, pārbaudīt savas spējas un pilnveidoties. Arī Ieva kā svarīgākos pārdošanas kanālus ir izvēlējusies Facebook un Instagram kontu, kā arī e-pastu, jo “Kaktumaiss” ievietošana veikalos nenesa rezultātus, ja vien pārdevējs pats “nedega” par produktu.

S|E|B

Tähelepanu! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst eAkadēmijas lapas prasībām. Lūdzu, nomainiet vai atjaunojiet pārlūkprogrammu vai ierīci, ar kuru Jūs vēlaties piekļūt eAkadēmijai.