Switch to mobile version. Top

Kā veiksmīgi sagatavoties investoru sarunām

Kā saprast, ko var paveikt saviem spēkiem un kad jāmeklē palīdzība no malas?

Katram būtu jādara tas, kas viņam sanāk vislabāk. Bieži vien prezentācijai iespējams pietiekami veiksmīgi sagatavoties ar iekšējiem resursiem savas komandas ietvaros. Izmantojiet lomu spēles. Ja jums ir jauns uzņēmums, nosēdiniet dažus savus tuvākos kolēģus un lūdziet, lai viņi iztēlojas sevi skeptisku investoru lomās. Mēģiniet ideju vispirms pārdot saviem kolēģiem. Pirms publiskās uzstāšanās jāsaņem atgriezeniskā saite, lai nav tā, ka pirmo reizi prezentējat ideju jau īstās publikas priekšā un neesat prezentāciju pirms tam norunājis no sākuma līdz beigām.

Investoru prezentācijās īpaši būtiski ir orientēt sevi uz apmēram minūti mazāk, nekā tam atvēlēts laiks, lai nav jārunā pārāk ātri un var domāt līdzi. Cilvēki novērtēs, ja jūs izstāstīsiet ātrāk, bet nebūs priecīgi, ja laiku pārsniegsiet. Pat ja dotas tikai 3 minūtes, orientējiet sevi uz 2:20 minūtēm.

Vērts padomāt:

  • Cik laika aizņem Tavas biznesa idejas stāsts?
  • Kam Tu varētu izstāstīt savu biznesa ideju, lai patrenētos?
  • Noskaties “business pitch” piemērus, ko var atrast internetā!
S|E|B

Tähelepanu! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst eAkadēmijas lapas prasībām. Lūdzu, nomainiet vai atjaunojiet pārlūkprogrammu vai ierīci, ar kuru Jūs vēlaties piekļūt eAkadēmijai.