Switch to mobile version. Top

Kā nokļūt Google pirmajā lapā?

Edgars Koroņevskis, digitālā mārketinga konsultants

Izpēti populārus uzņēmumus un to mājaslapas. Padomā, kādēļ tie ir zināmi. Google ir tendēts uz orģinālu saturu, tādēļ seko līdzi, lai mājaslapā visu laiku nebūt viena un tā pati informācija, saturs tiktu atjaunots un to varētu atrast, izmantojot piemērotus atslēgvārdus.

Vēlams piesaisti speciālistu, kas palīdzēs veidot mājaslapu, kā arī padarīs to atrodamu Google. Piemēram, programmētāji bija izveidojuši un publicējuši mājaslapu, taču kļūdas pēc bija to padarījuši neredzamu Google. Klients nespēja saprast, kādēļ viņa mājaslapa nav atrodama, ierakstot to meklētājā, un pusgadu nespēja atrast problēmu. Trīs dienas pēc kļūdas atklāšanas Google mājaslapu indeksēja un tā bija atrodama. Bieži vien lietas, kas sākotnēji liekas sīkumi, var radīt lielas problēmas. Ir jāsaprot kādā pozīcijā uzņēmums atrodas, un tālāk analizēt un vērtēt situāciju ir vieglāk.

Vērts padomāt:

  • Kādēļ mājas lapa jāindeksē, lai tā būtu atrodama Google?
  • Kādēļ mājas lapas diagnosticēšanai labāk piesaistīt speciālistu?
  • Kāds ir vērtīgs mājas lapas saturs?
S|E|B

Tähelepanu! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst eAkadēmijas lapas prasībām. Lūdzu, nomainiet vai atjaunojiet pārlūkprogrammu vai ierīci, ar kuru Jūs vēlaties piekļūt eAkadēmijai.